Eesti Pokker

Eesti Pokker

The Festival Series korraldusmeeskond on alates esimesest festivalist 2021 aastal Bratislavas pidanud vajalikuks lugeda festivalikülastajaid üheks osaks oma pokkeriperest, mistõttu tulime vastu Eesti pokkerikogukondlikule soovile ja avalikustame siin põhilise info eesti keeles, selleks et mängijana oskaksid orienteeruda The Festival Series inforägastikus.

The Festival Series Online Partners

Järgmine peatuspaik : Rozvadov

Järgmine The Festival Series toimub 31.maist kuni 9.juunini Euroopa pokkerimekaks peetavas Rozvadovis. Tegemist on väikekohaga Tšehhi Vabariigis, kus asub üks Euroopa tuntuimaid pokkerikasiinosid - King's Casino. Pokkerisaalist leiad ühtekokku festivali aegu ligemale 150 pokkerilauda, suure avatud kasiinosaali, kus on võimalik lisaks teadatuntud blackjackile ning ruletile, nautida ühena vähestest kasiinodest Euroopas täringumängu ja võime omalt poolt kinnitada - täpselt nagu oled Hollywoodi filmidest näinud, toob täringute viskamine endaga kaasa kisa ja kära.

The Festival Rozvadov majutus - kus ma saan ööbida?

Variante on mitmeid, aga The Festival Series poolt pakume esialgu kahte tüüpi majutust. Või täpsemalt öeldes kategooriamajutust.

  • Kasiinoga samas hoones asub King´s Resort majutusasutus, kus saavad mängudest ööpuhkust ja sõba silmale kõik need paketivõitjad/mängijad, kes otsustasid peatuda 5 tärni väärilises hotellis. Samas, nagu paljudel puhkustel kogenud võibolla oled, siis hotellide standardid on erinevad, seega ei pruugi ühe koha 5 tärni olla võrreldav teise koha 5 tärniga, seega New Yorgi, Singapuri või Londoni 5-tärni luksust siit otsida ei tasu.
  • 4 tärni väärilist majutust aga pakume kasiinole lähedal seisvates hotellides. Täpsema hotellikirjelduse saamiseks, võta palun ühendust meie meeskonnaga/Kareviga ja saame Sulle õige teesuuna kätte anda.

Pane tähele, et hotellihinnad muutuvad alates 15.aprillist, seega kui soovid odavamalt majutust broneerida, tuleks seda teha ennem nimetatud tähtaega, sest hiljem on tulenevalt nõudlusest hinnad kõrgemad.

The Festival Rozvadov : Parim viis kohalejõudmiseks?

Kõige mugavam viis kohalejõudmiseks on kasutada Praha, Müncheni või Nürnbergi lennujaama sihtpunktina ja sealt edasi liikuda kas kasiino poolt pakutava transfeeri abil või rentida endale või kamba peale auto. Viimast on kasulik teha kui plaanid kohapeal ka natuke ringi vaadata ja vajad ringiliikumiseks rattaid. Kaks ühes nagu öeldakse. Transfeeri abi saamiseks, palun pöördu Karevi poole.

Lisaks võimalik muidugi kohapeale tulla ka enda sõiduvahendiga. Parkimine on kõigile Rozvadovi tulijatele tehtud äärmiselt mugavaks ja rahakotisõbralikuks - see on tasuta!

The Festival Rozvadov : Online kvalifikatsioone ka toimub?

JAH toimub. Enamikes Eestis litsenseeritud online kasiinodes kes pakuvad pokkerimängu võimalusi, on võimalik kvalifitseeruda The Festival Rozvadov 2024-le.

  • Unibetis toimuvad pühapäeviti 2x €1500 eurot paketiga garanteeritud turniirid, kus viimastel pühapäevadel on välja läinud kolm paketti ja napilt on puudu jäänud neljandast. Miks mitte ei võiks Sulle just see neljas kuuluda?
  • Pafis toimuvad 1x€1600 eurot garanteeritud kolmapäevased(kell 20.30) finaalid, kuhu on võimalik finaalpilet võita igal päeval kell 21.00 toimuvate €5 alamsatelliitide. Lisaks toimuvad pafis eriturniirid, mille kohta ilmub jooksvalt lisainfot "Qualify" sektsiooni.
  • Betsafes toimuvad neljapäeviti ja pühapäeviti algusega kell 21.00 100€ sisseostuga Betsafe Live Passport paketiturniirid, kus igal turniiril on garanteeritud üks 1600€ pakett, mida saab realiseerida Rozvadovis. Pakett sisaldab The Festival Rozvadov 550€ põhiturniiri sisseostu, kohapealset majutust ning eriüritustele ligipääsu. Samuti kaasneb paketivõiduga 150€ reisiraha, mis kantakse Sinu Betsafe kontole. Ühtlasi kuulub Betsafe ka kolmapäevaste "1600€ pakett mängus" kvalifikatsiooniturniiride sarja, ehk sarnaselt pafile saad ka Betsafes teekonda alustada 5€ alamsatelliitidelt.
  • Optibetis toimuvad üle nädala pühapäeviti ühe 1500€ paketiga garanteeritud finaalid. Suurim erinevus teistest võimalikest paketivõitudest seisneb Optibeti puhul selles, et paketivõiduga ei kaasne majutust. Pakett sisaldab 800€ väärtuses pokkeripileteid ja 700€ väärtuses "reisiraha" Sinu Optibeti kontole. Lisaks toimuvad Optibetis erinevad kampaaniapakkumised, millest ühe kohta saad lähemalt lugeda SIIT.
  • Coolbetis toimuvad tavapärased kolmapäeva "1600€ pakett mängus" mängupäevad. Lisaks teisipäevati võimalik kaasa lüüa 30€ The Festival Choices eriturniiril. Pühapäeviti toimuvad Coolbet Passport finaalid, mille võidupaketti saad samuti realiseerida Rozvadovis. 1.aprillist toimuvad esmaspäeviti SpokersBowli 10 eurosed eriturniirid, lisainfot leiad SpokersBowl koduleheküljelt. Lisaks esmaspäeviti 20 eurose sisseostuga FidelC eriturniirid, kus mängus 900 eurone pakett.
  • Aprillist alustame suurema mahulist koostööd iPokeri võrgustikuga, kuhu Eestis litsentseeritud pokkeritubadest kuuluvad Betsafe, Coolbet ja paf. Mängus ühtekokku enam kui 50 000 euro eest pokkeripakette/pileteid Rozvadovi.

KÕIK kvalifikatsioonid ÜHE KOHAS

Turniirikava : Kust ma selle leian?

The Festival Series turniirikava sisaldab sedapuhku 1 miljoni euro ulatuses garanteeritud väljamakseid. Palun panna tähele, et osad väljamaksed on enam kui 10 000 eurot väärt turniiripiletites, seega just läbi The Festival Rozvadov 2024 võib alata Sinu teekond OttomarLadvalikku High Roller maailma, kus 10-25 tuhande eurosed sisseostud on argipäev.

Sissepääs kasiinosse?

Kasiinosse sissepääsuks tuleb esitada kehtiv pildiga isikut tõendav dokument, täita seejärel mõningad paberid ja kui probleeme ei esine, siis voilaa! Sissepääsul vormistatakse Sinu nimele kasiinokaart - Täpselt nagu mujal kasiinodeski.

Küll aga tuleb erandkorras Rozvadovis tasuda sissepääsuks 10 eurot , mis tagab ühtlasi ka ühekordse ligipääsu kasiinos asuvale buffeealale, kus ootab Sind kas rikkalik hommikusöök, mõnusalt kõhtu toitev lõuna, magus õhtusöök või kosutav öine uneööde. Toit on kohapeal maitsev ja vaheldusrikas, magusasõpradele teadmiseks et lauad on valikust kirjud ja ulatuvad alates puuviljavaagnatest kuni erinevate küpsetisteni.

Võitsin paketi - mul on toitlustus hinnas, kuidas toimima pean?

Otseselt mitte midagi tegema ei pea. Kasiinosse sissepääsul registreeritakse Sinu kasiinokaardile "paketivõit", mis tagab Sulle igapäevaselt ühe tasuta sissepääsu sisuliselt 24/7 avatud olevale buffeealale. Sarnane sissepääs ootab ka praktiliselt iga paketivõitja registreeritud toakaaslast.

The Festival 2024

2024 aastal korraldame meeskonnaga ühtekokku 3 suuremat ja ühe väiksema ürituse. Suuremad üritused toimuvad eelpool kirjeldatult Rozvadovis, siis 8-15.septemrini Maltal ja 18-24.november Bratislavas. Ühtlasi toimub väikevend SpokersBowl eriüritus ka Tallinnas. Nimelt 12.mail on Sul võimalik läbi SpokersBowl Rozvadov 2024 Freeroll finaali võimalik kvalifitseeruda Rozvadovi ja seda täiesti tasuta. Lisainfot antud ürituse kohta leiad SIIT.

Meelelahutus

Lisaks pokkerimängudele on aegade algusest saati The Festival Series meeskond hoolitsenud selle eest, et kohapealne kohalviibimine ei päädiks ainult mängudega. Oleme ettevalmistanud terve 10 päeva vältava nn. "hospitality/võõrustamise" paketi, mis on mõningatel juhtudel lisatud osadele pakettidele kaasa. Samas on seda on võimalik ka kohapealt endale soetada , juhul kui tunned, et ühised koosviibimised või õhtusöögid oleks midagi, millest osa tahaksid saada. Kes varasemalt meid külastanud, teab, et võõrustamise osa, on miskit millega alati üllatada suudame.

Vastutustundlikkus

Tuletame kõigile huvilistele ja lugejatele siinkohal meelde, et pokkerit mängides järgiksite alati enda piire ja ei ületaks neid. Väga kergelt on "tildis" olekus mängida endale mitte sobivate vahenditega ja pärast kaotusi mõelda, et milleks seda kõike vaja oli. Tunneta palun enda piire ja mängi mõistlikult. Mängi üksnes nende vahenditega, mille kaotusi sa endale lubada saad.

Kui tunned, et vajad abi enda mängude ohjeldamisel , siis palun pöördu professionaalsete nõuandjate poole. Hasartmängu Sõltuvuskeskuse töökollektiiv oskab kõige paremat nõu anda kuidas toime tulla, kui oled lõksus.